KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14534109

nr 1453 4109

Andreas Hidvegi

(f. 1942), Sverige

Oljemålning, "Den havande hästen och den osynliga orkestern (ödets symfoni). Signerad. Olja på duk, 64x87 cm, oramad

Andreas Hidvegi, svensk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 7 mars 2022
kl 18:49:51

Andreas Hidvegi

Läs mer om Andreas Hidvegi